Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Menu

Banery

niepodleglosc

Nawigacja:

Treść strony

Piknik ekologiczny już 7 maja!

Zapraszamy wszystkich na Piknik Ekologiczny który odbędzie się na Rynku Miejskim w Serocku w dniu 7 maja 2017 roku. W ramach pikniku zorganizowane zostanie EKOSTOISKO, w którym będzie można wziąć udział w konkursach z dziedziny ekologii, poszerzyć wiedzę w zakresie recyklingu, prawidłowej segregacji odpadów, a także właściwego postępowania z elektro – odpadami. Udział w konkursach nagradzany będzie ekoupominkami i sadzonkami kwiatów ogrodowych. Dodatkowo każdy, kto w dniu Pikniku Ekologicznego przyniesie do EKOSTOISKA co najmniej 30 plastikowych nakrętek od butelek lub co najmniej 10 zużytych baterii, zostanie nagrodzony gadżetem ekologicznym.

W EKOSTOISKU będzie można odebrać również sadzonki roślin oraz ekoupominki za oddane w dniach od 3 do 28 kwietnia 2017 roku do Miejsko – Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Serocku, ul. Nasielska 21. elektroodpady (uszkodzone, niesprawne urządzenia np. lodówki, telewizory, pralki, żelazka).

Do udziału w pikniku zaproszone zostaną firmy ogrodnicze z terenu naszej gminy, które będą udzielać porad ogrodniczych, a kulinarnie Piknik Ekologiczny wzbogacą koła gospodyń wiejskich z terenu gminy.

  • autor: Referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Wstecz

Copyright 2009-2017 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.