Urząd Miasta i Gminy w Serocku

Wyszukiwarka

Menu

Banery

niepodleglosc

Nawigacja:

Treść strony

Sołectwa, osiedle

Jednostkami pomocniczymi gminy są sołectwa oraz osiedla utworzone w drodze uchwał Rady Miejskiej. Na terenie gminy Serock znajduje się 28 sołectw oraz 1 osiedle. Poniżej przedstawiamy wykaz jednostek pomocniczych gminy oraz ich organów na lata 2015 - 2019:

 

Lp. NAZWA SOŁECTWA                  SOŁTYS  RADA SOŁECKA
      1.   Bolesławowo   Marek Suska
 
Marek Suska
Agnieszka Suska
Janusz Rubaszko
Krzysztof Wójcik
      2.  Borowa Góra
 Stanisława Wroniak
 
Stanisława Wroniak
Joanna Gregorczyk
Adam Kacprzak
Andrzej Hipsz
      3.  Cupel

 Jolanta Paszko
 

Jolanta Paszko
Krzysztof Zakolski
Anna Lewalska
        4.  Dębe
 Wiesław Winnicki
 
Wiesław Winnicki
Wiesława Gierczyńska
Zbigniew Fryś
Andrzej Zakolski
Marcin Więcki
       5.  Dębinki


 Magdalena Nieckarz

tel. 0-512-630-591

Magdalena Nieckarz
Aneta Salamońska
Elżbieta Makowska
Henryk Pisinski
       6.  Dosin


 Jarosław Nowakowski
 

Jarosław Nowakowski
Danuta Bazyluk
Mariola Kościesza
Radosław Sikorski
Sebastian Wal
      7.  Gąsiorowo
 Wiesław Żmijewski
Wiesław Żmijewski
Barbara Walkowska
Andrzej Aniszewski
Bogdan Stępkowski
      8.  Guty  Elżbieta Bodio Elżbieta Bodio
Hanna Chmielewska
Ewa Kacprzycka
Kazimierz Banasiak
       9.  Izbica  Iwona Jończyk
 
Iwona Jończyk
Iwona Kolon- Pierzchała
Piotr Misiak
Edyta Tomczyk
Krystyna Ćwik
     10.  Jachranka


 Aneta Rogucka

tel. 0-604-612-857

Aneta Rogucka
Agnieszka Nalewajek
Krzysztof Cieśliński
Zdzisław Bury
Dorota Goszczyńska
    11.  Jadwisin  
Jarosław Pielach
Jarosław Pielach
Małgorzata Łaszcz- Pakieła
Mirosława Beli
Katarzyna Bułynko
    12.  Kania Nowa  Teresa Wierzbicka Teresa Wierzbicka
Agnieszka Żak
Anna Wierzbicka
Mirosław Sajnóg
Szymon Tomiło
   13.  Kania Polska
 Bogusława Żaczkiewicz
     
 
Bogusława Żaczkiewicz
Wanda Kurowska
Wiesława Burza

 
   14.  Karolino  Zofia Łaniewska
 
Zofia Łaniewska
Paweł Sujkowski
Paweł Krawczyk
Henryk Stalmach
    15.  Ludwinowo Dębskie  Jan Gołębiewski 
 
Jan Gołębiewski
Zofia Garbacz
Kamil Koper
Piotr Pawlak
Cezary Gutowski
     16.  Ludwinowo Zegrzyńskie  Waldemar Nalewajek
 
Waldemar Nalewajek
Wiesława Nalewajek
Anna Bilińska
Marek Kuciński
Robert Nalewajek
      17.  Łacha  Ryszard Kacperski Ryszard Kacperski
Irena Walkowska
Marcin Zwoliński
        18.  Marynino  Elżbieta Kacperska Elżbieta Kacperska
Dariusz Makówska
Mieczysław Wiśniewski
Jolanta Małkiewicz
Grzegorz Gierek
     19.  Nowa Wieś

  Anna Mazurkiewicz
     

Anna Mazurkiewicz
Katarzyna Czubryt
Irena Buczyńska
Marzena Sikorska
Danuta Zajączek
     20. Skubianka       
 Marek Biliński      
 
Marek Biliński
Janusz Chyliński
Małgorzata Gągolewska
Wojciech Grączewski
Witold Płochocki
     21.  Stanisławowo  Anna Romanowska Anna Romanowska
Wiesława Szajkowska
Małgorzata Skrzydlak
Mariusz Pielach
    22.  Stasi Las   
  Józef Lutomirski  
 
Józef Lutomirski
Kazimierz Jankowski
Tomasz Szczepański
Leszek Skośkiewicz
Jacek Rusak
   23.

 Szadki
 Wola Kiełpińska

 Wiesława Bella
 
Wiesława Bella
Janina Jakubowska
Danuta Jeziórska
Marian Nalewajek
   24.  Święcienica  Marlena Radomska
 
Marlena Radomska
Zofia Przybysz
Zbigniew Żarnoch
   25.  Wierzbica  Maria Chmielewska Maria Chmielewska
Robert Dukowski
Katarzyna Bienias
Sabina Kmiołek
Izabela Barańska
   26.  Wola Smolana  Jerzy Malinowski
 
Jerzy Malinowski
Teresa Srebrnik
Izabela Olejnik
Marian Malinowski
Antoni Gościcki
   27.  Zabłocie  Jerzy Przybysz
 
Jerzy Przybysz
Ewa Kowalewska
Adam Korzeniewski
Barbara Śmietańska

Karol Podgórny
  28.  Zalesie Borowe
 Jerzy Kozarzewski   
     
 
Jerzy Kozarzewski
Katarzyna Malinowska
Agata Świerczyńska
Józef Faber

Osiedle Zegrze:

Przewodniczący Rady Osiedla i Zarządu Osiedla Zegrze Cezary Semeniuk

Copyright 2009-2017 - Urząd Miasta i Gminy Serock. Wszelkie prawa zastrzeżone.