1 % dla potrzebujących z naszego regionu

Menu rwd

Po sukcesie ubiegłorocznej kampanii „Zaprocentuj w powiecie” Powiat Legionowski ponownie udostępni bezpłatny program do składania zeznań podatkowych.

Tak, jak w roku ubiegłym, mieszkańcy powiatu legionowskiego będą mogli skorzystać z programu, za pomocą którego nie tylko złożą zeznanie podatkowe, ale również mogą pomóc lokalnym organizacjom pożytku publicznego i przekazać na ich rzecz 1% podatku. Program oraz informacje o OPP z regionu dostępne będą od lutego na stronie powiat-legionowski.pl.

Ponadto wesprzemy w zbieraniu środków z 1% potrzebujących mieszkańców powiatu legionowskiego. Przygotowane zostaną dla nich indywidualne programy do rozliczania podatku od osób fizycznych, w których automatycznie jako beneficjent 1% naszego podatku będzie wpisana konkretna osoba, na rzecz której chcemy dokonać darowizny. Dla każdego, kto zgłosi się z wypełnionym formularzem (wzór dostępny poniżej), przygotowany zostanie oddzielny program. Instalatory znaleźć będą mogli Państwo w zakładce PIT 2015 na stronie powiat-legionowski.pl.
Wypełnione formularze prosimy nadsyłać na adres Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Legionowie (p. 504) lub mailowo: spoleczne@powiat-legionowski.pl. Wszelkie informacje dotyczące zgłoszeń do programu uzyskają Państwo pod nr 22 7640 593.

Powrót do topu strony